Kto sú Tatranskí rytieri?

Náš rytier Rysko pochádza z Vysokých Tatier a je chrabrý a zodpovedný. Rozhodol sa, že svoj život zasvätí poslaniu uchrániť krásu našej prírody pre ďalšie generácie. Úloha to nie je ľahká. Hľadá si preto kamarátov, ktorým na prírode záleží tak, ako jemu, a dokazujú to nielen slovom ale aj skutkami – ako praví rytieri. Pridaj sa k Ryskovi a spolu vymeníme meče a štíty za štetce a palety či vrecia na odpad. Vytvoríme inšpiratívne diela, pomocou ktorých naučíme ľudí okolo seba správať sa ekologicky. Budeme chrániť prírodu zbieraním odpadkov, prevenciou a inými aktivitami.

„Chráňme živočíchy a rastliny na Slovensku“

Pod týmto cheslom má projekt za cieľ viesť žiakov k zodpovednému správaniu sa k prírode a spoznávaniu jej krás a obyvateľov. Zároveň žiaci základných a stredných škôl pomocou odkazu v ich výtvarných a umeleckých dielach budú túto myšlienku posúvať ešte ďalej, medzi nás ostatných. Súťaž spočíva v dvoch povinných aktivitách.
home_eco_iconbox2

EKO projekt

Vytvorenie projektu pod heslom „Chráňme živočíchy a rastliny na Slovensku“
(2D, 3D, Video, realizovateľný projekt).

home_eco_iconbox3

EKO hliadka

Žiaci a študenti priamo pomôžu prírode a životnému prostrediu tak, že vytvoria aktivity na zlepšenie životného prostredia.

Do vyhodnotenia projektu ostáva


00

Dni


00

Hodiny


00

Minúty


00

sekundy